top of page

DRIVERY KE KROKOVÝM MOTORŮM

image001.jpg
DRIVER KROK A SMĚR

LAM Technologies vyrábí širokou škálu bipolárních driverů krokových motorů s pulsním řízením kroku a směru.
V nabídce jsou drivery určené k montáži na DIN lištu (řada DS10). Otevřená verze pro montáž do panelu (řada OS10). Velmi kompaktní provedení pro upevnění na stěnu (řada LS10) a nakonec moduly do plošného spoje (řada USD).
Rozlišení kroku až 25600 kroků na otáčku a maximální vstupní frekvence  přesahující 300 kHz.
Výkonový rozsah je mimořádně široký a zahrnuje modely s napájecím napětím od 18VDC až 240VDC a proud od 0,3Arms až 10Arms (odpovídající 14Apk nebo 14Imax). Ve stejné modelové řadě se sdílejí stejné elektrické přípojky a mechanické spojovací prvky. To umožňuje snadné a rychlé přestavění uspořádaného systému směrem nahoru nebo dolů.
Mnohé modely jsou dodávány také s AC vstupem (střídavý proud), které díky integrovanému napájení, můžou být připojeny přímo k transformátoru.
Vysoký výkon a účinnost, kompaktní velikost a nízké náklady byly jedním z hlavních pokynů k dodržení při vývoji řídících modulů této řady driverů.

KONTAKT

Mail: poptavky@epogm.cz

Tel.: +420 556 880 620

image002.jpg
DRIVER PROGRAMOVATELNÝ

LAM Technologies nabízí kompletní sortiment mikrokrokových driverů přímo programovatelných uživatelem.
Mimořádná flexibilita produktů pochází z kombinace výkonného zpracování funkcí a kompletní sady I/O (vstupů a výstupů), které zahrnují také vysokorychlostní čítače a analogové I/O (vstupy a výstupy).
Vývoj aplikačního cyklu probíhá uvnitř volně stažitelného softwaru UDP Commander poskytnutého na podporu produktů, které pomáhají zákazníkům při každém kroku, od programování po aplikační ladění.
Zkušební a ladící nástroje jsou na špici a umožňují například vkládat pokyny v reálném čase a měnit tím obsah registrů a proměnných.
Možnosti využití programovatelných driverů jsou téměř neomezené a často umožňují realizovat aplikace bez nutnosti externích ovladačů.

image003.jpg
DRIVER PROGRAMOVATELNÝ SE SBĚRNICÍ

Programovatelný driver s Fieldbus umožňuje snadno spravovat více os pomocí pouze jednoho nadřazeného systému.
Aplikace s velkým počtem krokových motorů mají obrovské výhody použitím driveru se sběrnicí, neboť přinášejí ekonomické přínosy a spolehlivost. Tato technologie také umožňuje umístit jednotky v blízkosti motoru a snížit tím prostor potřebný ve skříni.
Některé produkty jsou také schopni provést interní program, a to z nich dělá ideální realizovat aplikace s distribuovanou inteligencí. Programovatelnost pohonu je také užitečná pro snížení provozních zpráv na sběrnici a místně řídit operace v reálném čase, jako je zastavení nebo spuštění z pohybu ve shodě se signálem přicházející z fotobuňky nebo aktualizaci rychlosti otáčením podle vnějšího analogového vstupu.
Tato řada driverů s Fieldbus také umožňuje rozhraní USB ideální k realizaci aplikace na bázi PC. Ovladače dodávané s výrobkem, jsou kompatibilní s použitím v systému Windows (32bit nebo 64bit) a Linux.

bottom of page