O NÁS

Kdo je EPO GEARMOT s. r. o.?

 

EPO GEARMOT s. r. o. je rodinná společnost zaměřující se na dodávky elektromotorů, převodovek a pohonových komponentů. Naše firma vznikla roku 2012. Reprezentujeme tradiční hodnoty své bývalé mateřské společnosti, které vznikly

v roce 1991 spolu s firmou ELEKTROPOHONY spol. s r. o.

Individuální úpravy jsou to, co nás baví


Sehnat elektromotor, převodovku, pohonové komponenty a jiná zařízení, která budou do nejmenšího detailu odpovídat vašim představám není vůbec jednoduché. A od toho tu jsme my. Připravíme pro vás produkt individuálně přímo na míru do rozličných provozoven a výroben. Kromě samotné dodávky od nás obdržíte také komplexní kovovýrobu

s montáží i plnohodnotným servisem. Ovšem abychom nejeli pouze na vlně individuality, naše služby doplňujeme standardní nabídkou skladového zboží. Široký sortiment a rychlé dodání. To je EPO GEARMOT s. r. o.

Proč spolupracovat právě s námi?


Naše společnost se řadí mezi pět největších dodavatelů elektromotorů a převodovek v České republice, nepočítáme-li nadnárodní koncerny, ale i přes to si zachováváme přátelský přístup a dodržujeme termíny. Rozsáhlé skladové zásoby zaručují dodání standardních produktů v krátkém časovém úseku, s čímž některé firmy naší velikosti mívají potíže.

Kvalita produktů je pro nás stěžejní, a proto spolupracujeme primárně s tradičními evropskými dodavateli,

u kterých klademe velký důraz na materiály a technologii zpracování. Kvalitní produkty za odpovídající cenu jsou to, co vám chceme nabízet.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Kde nás najdete


V roce 2019 jsme se přestěhovali do Kopřivnice, a vybudovali nové provozní prostory s kvalitním zázemím pro naše pracovníky. Díky tomu v současné době disponujeme výrobními a skladovými prostory o rozloze 2 400 m2, ke kterým se přidala vlastní strojní výroba s rozlohou 400 m2. Náš tým pracovníků je plný profesionálů ve svém oboru, proto rozhodnete-li se nás navštívit, byla by škoda se s nimi neseznámit. Díky odpovídajícímu vzdělání a dlouholeté praxi se na ně nebojte obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Co přesně vám můžeme nabídnout
Již několikrát zmiňované elektromotory a převodovky nejsou to jediné, co vám můžeme nabídnout. Kromě těchto dvou stěžejních produktů se také zaměřujeme na frekvenční měniče, pohony pro automatizaci
a pohony pro potravinářství a farmacii. Zaujala vás naše nabídka? Pak není nač čekat!
Co dělat, když se stroj rozbije?


Závada na stroji rovná se pozastavená výroba. V tomto stavu nikdo nechce setrvat déle, než je nutné. Jsme si toho plně vědomi, a proto vás můžeme ubezpečit, že naše součástky jsou kvalitní, takže tyto situace nenastávají příliš často. Nicméně nic není nerozbitné, a proto stane-li se tak, náš servis je opravdu rychlý a flexibilní. Naše servisní kvality dokazuje také fakt, že jsme jediným certifikovaným servisním partnerem pro převodovky značky ROSSI pro střední

a východní Evropu.

Historie


Za vznikem EPO GEARMOT s. r. o. sice nestojí žádný srdceryvný příběh, nicméně určitá emoce tam je. Martin Gonos, zakladatel a současný majitel společnosti, propadl světu techniky a všemu, co se pohybuje, jak rád říká. Díky studiu konstrukce strojů se mu podařilo proměnit svou vášeň v moderní společnost nabízející různé druhy a typy technického zařízení. 

S kým rádi spolupracujeme


Nevyhýbáme se žádnému odvětví. Každý, kdo shání elektromotor, převodovku nebo ostatní pohonové komponenty, má

u nás otevřené dveře.

Ale pokud bychom měli opravdu stanovit ideální partnery, jsou to dlouhodobí partneři, pro něž vyrábíme specifická a zákaznická řešení.

 

Dále také rádi sáhneme po dlouhodobé spolupráci s nákupčími potenciálních partnerů, kteří uvažují o změně dodavatele.

 

A v neposlední řadě také uvítáme konstruktéry, kteří potřebují rychlou a bezproblémovou dodávku.

Jakým směrem se chceme vydat?


Chceme jít cestou, na které budeme vytvářet a nabízet produkty, které lze zákazníky využít bez kompromisů. Vždy se snažíme navrhnout řešení, které nejblíže odpovídá představám našeho zákazníka. Naším cílem je vytvářet produkty, které zákazníky posunou o stupeň výš oproti jejich konkurenci.

Naším cílem je vytvářet produkty, které zákazníky posunou o stupeň výš oproti jejich konkurenci.