O NÁS

Kdo je EPO GEARMOT s. r. o.?

 

EPO GEARMOT s. r. o. je rodinná společnost zaměřující se na dodávky elektromotorů, převodovek a pohonových komponentů. Naše firma vznikla roku 2012. Reprezentujeme tradiční hodnoty své bývalé mateřské společnosti, které vznikly

v roce 1991 spolu s firmou ELEKTROPOHONY spol. s r. o.

Sídlo společnosti EPO GEARMOT s. r. o.
Individuální úpravy jsou to, co nás baví


Sehnat elektromotor, převodovku, pohonové komponenty a jiná zařízení, která budou do nejmenšího detailu odpovídat vašim představám není vůbec jednoduché. A od toho tu jsme my. Připravíme pro vás produkt individuálně přímo na míru do rozličných provozoven a výroben. Kromě samotné dodávky od nás obdržíte také komplexní kovovýrobu

s montáží i plnohodnotným servisem. Ovšem abychom nejeli pouze na vlně individuality, naše služby doplňujeme standardní nabídkou skladového zboží. Široký sortiment a rychlé dodání. To je EPO GEARMOT s. r. o.

Proč spolupracovat právě s námi?


Naše společnost se řadí mezi pět největších dodavatelů elektromotorů a převodovek v České republice, nepočítáme-li nadnárodní koncerny, ale i přes to si zachováváme přátelský přístup a dodržujeme termíny. Rozsáhlé skladové zásoby zaručují dodání standardních produktů v krátkém časovém úseku, s čímž některé firmy naší velikosti mívají potíže.

Kvalita produktů je pro nás stěžejní, a proto spolupracujeme primárně s tradičními evropskými dodavateli,

u kterých klademe velký důraz na materiály a technologii zpracování. Kvalitní produkty za odpovídající cenu jsou to, co vám chceme nabízet.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
Kde nás najdete


V roce 2019 jsme se přestěhovali do Kopřivnice, a vybudovali nové provozní prostory s kvalitním zázemím pro naše pracovníky. Díky tomu v současné době disponujeme výrobními a skladovými prostory o rozloze 2 400 m2, ke kterým se přidala vlastní strojní výroba s rozlohou 400 m2. Náš tým pracovníků je plný profesionálů ve svém oboru, proto rozhodnete-li se nás navštívit, byla by škoda se s nimi neseznámit. Díky odpovídajícímu vzdělání a dlouholeté praxi se na ně nebojte obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Co přesně vám můžeme nabídnout
Již několikrát zmiňované elektromotory a převodovky nejsou to jediné, co vám můžeme nabídnout. Kromě těchto dvou stěžejních produktů se také zaměřujeme na frekvenční měniče, pohony pro automatizaci
a pohony pro potravinářství a farmacii. Zaujala vás naše nabídka? Pak není nač čekat!
Co dělat, když se stroj rozbije?


Závada na stroji rovná se pozastavená výroba. V tomto stavu nikdo nechce setrvat déle, než je nutné. Jsme si toho plně vědomi, a proto vás můžeme ubezpečit, že naše součástky jsou kvalitní, takže tyto situace nenastávají příliš často. Nicméně nic není nerozbitné, a proto stane-li se tak, náš servis je opravdu rychlý a flexibilní. Naše servisní kvality dokazuje také fakt, že jsme jediným certifikovaným servisním partnerem pro převodovky značky ROSSI pro střední

a východní Evropu.

Historie


Za vznikem EPO GEARMOT s. r. o. sice nestojí žádný srdceryvný příběh, nicméně určitá emoce tam je. Martin Gonos, zakladatel a současný majitel společnosti, propadl světu techniky a všemu, co se pohybuje, jak rád říká. Díky studiu konstrukce strojů se mu podařilo proměnit svou vášeň v moderní společnost nabízející různé druhy a typy technického zařízení. 

S kým rádi spolupracujeme


Nevyhýbáme se žádnému odvětví. Každý, kdo shání elektromotor, převodovku nebo ostatní pohonové komponenty, má

u nás otevřené dveře.

Ale pokud bychom měli opravdu stanovit ideální partnery, jsou to dlouhodobí partneři, pro něž vyrábíme specifická a zákaznická řešení.

 

Dále také rádi sáhneme po dlouhodobé spolupráci s nákupčími potenciálních partnerů, kteří uvažují o změně dodavatele.

 

A v neposlední řadě také uvítáme konstruktéry, kteří potřebují rychlou a bezproblémovou dodávku.

Jakým směrem se chceme vydat?


Chceme jít cestou, na které budeme vytvářet a nabízet produkty, které lze zákazníky využít bez kompromisů. Vždy se snažíme navrhnout řešení, které nejblíže odpovídá představám našeho zákazníka. Naším cílem je vytvářet produkty, které zákazníky posunou o stupeň výš oproti jejich konkurenci.

Naším cílem je vytvářet produkty, které zákazníky posunou o stupeň výš oproti jejich konkurenci.